Покровський ДНЗ № 5 "Колосочок"

Наш дитячий садок

• Дитячий дошкільний навчальний заклад №5 «Колосочок» працює з 1965 року.
  • Вже більше трьох тисяч дітей підготували до навчання в школі працівники "Колосочка"
  • Дитячий садок розташований в мальовничому місці, в зеленій зоні
  • Має впорядковані ігрові майданчики, просторі, світлі приміщення для занять та ігор, має значну територію
  • В садочку створено умови для повноцінної ігрової та навчальної діяльності малюків та дошкільнят

ДНЗ розрахований на 115 місць, він заповнений на 57%. У ньому функціонують 3 різновікові групи: молодшого дошкільного віку, середнього дошкільного віку та старшого дошкільного віку.

Зараз заклад очолює Дрогалова Вікторія Валентинівна, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.

Покровський дошкільний навчальний заклад №5 «Колосочок» – складова частина системи безперервної освіти в селищі, що забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

У 2011-2012 рр. колектив дошкільного навчального закладу №5 «Колосочок» керується Законом України «Про дошкільну освіту», Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні, програмою «Я у Світі», працює творчо і відповідально, створюючи сприятливі умови розвитку, навчання та виховання дошкільників. Згідно з основ­ними положеннями директивних документів формується зміст роботи дошкільного закладу, продовжується робота щодо запровадження особистісно-орієнтованої моделі в практику роботи.

Зусилля педагогічного колективу спрямовано на вирішення пріоритетних завдань закладу:

• формування здорової, гармонійно розвиненої особистості, здатної до творчої самореалізації на основі гуманізації нав­чально-виховного процесу;
  • особистісно-орієнтована спрямованість педагогічного процесу співпраці і партнерства у взаєминах дітей, педагогів, батьків;
  • забезпечення умов для безперервної освіти і виховання, інтелектуального, фізичного та духовного розвитку особис­тості дитини;
  • співдружність, співпраця у роботі з сім’єю, громадськістю.

Для цього у ДНЗ створені умови:

• традиційно проводяться малі педради, методичні наради, роботу яких спрямовано на вирішення питань урахування індивідуально-типологічних особливостей дошкільників;
  • педагогами розроблені чіткі перспективні плани роботи;
  • планомірно проводиться робота щодо покращення матеріально-технічної бази закладу;
  • робота з організації освітнього процесу носить науково-методичний і пошуковий характер та побудована на діагностичній основі.