Покровський ДНЗ № 5 "Колосочок"

План заходів

Педрада №1 (жовтень, 2011)

Підсумки роботи за 2010-2011 н.р. Затвердження плану роботи на 2011-2012 н.р. Підсумки роботи педколективу за 2010-2011 н.р. Проблемний аналіз роботи ДНЗ у літній оздоровчий період. Презентація річного плану роботи ДНЗ. Затвердження програм та навчальних посібників для навчально-виховної роботи. Затвердження порядку вставлення премій та відзнак педпрацівників.

Педрада №2 (грудень, 2012)

"Роль творчої діяльності педагога дорівнює творчості дитини"
  • Роль творчої особистості в пізнавальному розвитку
  • Науково-дослідницька діяльність докільнят як необхідна умова розвитку креативної особистості
  • Спільна творча діяльність педагога і вихованців у повсякденному житті

Педрада №3 (січень, 2012)

Креативне виховання через розвиток здібностей дітей (за Базовою програмо "Я у Світі").
  • Ігри-драматизації в художньо-естетичному вихованні дошкільників
  • Формування художньо-естетичної культури засобами музичного виховання
  • Впровадження новітніх педагогічних технологій в художньо-естетичний розвиток дошкільнят

Педрада №4 (травень, 2012)

Аналіз якості та результативності організації роботи колективу ДНЗ в 2011-2012 н.р.
  • Стан навчально-виховного процесу, його якісних та кількісних показників для цілеспрямованого розвитку ДНЗ (аналітична довідка)
  • Творчі звіти педагогів про результати освітньо-виховної роботи з дітьми
  • Робота закладу у літній оздоровчий період 2012 року (презентація плану)
  • Ділова гра-свято "Церемонія нагородження"